My też mieliśmy wygrać z Polonią Bytom, także nic jeszcze pewnego i wszystko się może wydarzyć.
Pisać kto zdobędzie "majstra" będzie można tak na 3 kolejki przed końcem. Wtedy wszystko już powinno być jasne.
Z podkreśleniem "majstra" bo walka o miejsca 2/3/4 sądze że będzie trwać do ostatniej kolejki.
Cytat:
|
Trzeba podziękować Cupiałowi że wywiesił białą flagę.
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4443
PS. i nie napalajcie się na wygrane z Amiką, Polonią, Legią, Śląskiem czy GKS-em Bełchatów bo mistrzostwo zdobywa się wygrywając z najsłabszymi, czyli taką Polonią Bytom i trzeba wierzyć że taka wpadka po raz drugi się nie przydarzy. Oczywiście z tym lepszymi też musimy wyrwać punkty.