Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4417
Stary 01.03.2009, 19:41
My też mieliśmy wygrać z Polonią Bytom, także nic jeszcze pewnego i wszystko się może wydarzyć.
Pisać kto zdobędzie "majstra" będzie można tak na 3 kolejki przed końcem. Wtedy wszystko już powinno być jasne.
Z podkreśleniem "majstra" bo walka o miejsca 2/3/4 sądze że będzie trwać do ostatniej kolejki.


Cytat:
Trzeba podziękować Cupiałowi że wywiesił białą flagę.

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4443



PS. i nie napalajcie się na wygrane z Amiką, Polonią, Legią, Śląskiem czy GKS-em Bełchatów bo mistrzostwo zdobywa się wygrywając z najsłabszymi, czyli taką Polonią Bytom i trzeba wierzyć że taka wpadka po raz drugi się nie przydarzy. Oczywiście z tym lepszymi też musimy wyrwać punkty.
Ostatnio edytowane przez element : 01.03.2009 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując