Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4410
Stary 01.03.2009, 19:21
Panowie- wiem że przez Was przemawia rozgoryczenie. Wiem że boli Was że jeden z naszych największych rywali wpierw trzepie nam dupę na naszym stadionie. Potem gra dosyć pomyślnie w pucharach. Na chwilę obecną bramkę na wagę 3 puntów zdobywa w 90 minucie. Wiem że Was to boli, mnie też. Wasza zazdrość, bezsilność kipi z Was niesamowicie.

Pogódźcie się że już nie jesteśmy bezapelacyjnie drużyną #1. I przestańcie strzelać tutaj puste posty o farcie. Czy chcemy tego czy nie, Lech sportowo na chwilę obecną jest najmocniejszy.

Odpowiedz cytując