Amika jest na innym etapie przygotowan,bo wczesniej muslaa l szykowac forme na mecze z Udine.
Na nich tez przyjdzie kryzys,i po tym jak z niego beda potrafili wyjsc duzo zalezalo bedzie dalsza walka o majstra.
Teraz jest 5pkt,ale same tzw 3 "topowe" mecze moga to wszystko zmienic (Amika-Legia,Wisla-Legia,Amika-Wisla),a do tego dochodza "niespodzianki"czyli mecze z zespolami o utrzymanie ktore sa zawsze głodne punktów.
A tych ktorzy tu na nasyzm forum juz płaczą ze Amika bedzie Mistrzem itd,polecam amika.poznan net tam na pewno podzielaja wasze poglady.
