Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4405
Stary 01.03.2009, 19:16
Spokojnie ludzie, owszem, Poznaniacy wygrali, jest 5 punktów straty, ale jednocześnie dzisiejszy mecz pokazał, że wbrew opinii panującej w Polsce, można z drużyną z Wlkp. powalczyć. Nie jest to żadna drużyna z kosmosu, czy inna 'Brazylia Europy', jak to powiedział jeden ze 'specjalistów' w przerwie meczu z Udine. Bardziej niż o Poznaniaków martwiłbym się o naszą formę, bo jeżeli my nie zaczniemy wygrywać, to porażki naszych rywali do MP nic nam nie pomogą...
Odpowiedz cytując