hoho napisał(a):

Jak dla mnie to Lech juz dzis jest mistrzem .Oni sa glodni tego mistrzostwa i juz napewno nie odpuszcza .Pozatym sa poza zasiegiem tak jak pisalem Lech bedzie pierwszy ,Legia z 5 punktow straty i Wisła na 3cim miejscu po ciezkiej walce z Polonia B. ,Slaskiem i GKSem,cudów nie ma..Wcale sie nie zdziwie tez po sezonie jak wywala Skorże
|
No to skoro juz wszystko wiesz, jaki jest dalszy sens rozgrywania ligi. Zadzwon do PZPN i powiedz jak to wszystko bedzie, to oszczedzisz pilkarzom zdrowia, kibicom pieniedzy itd.
hoho napisał(a):

|
Haha jednak ja mialem racje,potwierdzili ,ze sa najlepsi :(
|
Wez wypierdalaj, bo nie moge.