MCX napisał(a):

|
Do Lecha będzie chyba 5 punktów straty, to jest do odrobienia, bo mamy z nimi mecz do rozegrania, poza tym oni jakiś spadek formy też na pewno zanotują.
|
No a my będziemy grać cudownie i wygrywać wszystko jak leci do samego końca - przebłyski formy już nawet było widać w piątek - Polonia Bytom była dla nas tłem ;-)
Ale cóż - uczciwie trzeba przyznać że sami sobie jesteśmy winni.
pzdrw