Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4389
Stary 01.03.2009, 19:00
MCX napisał(a):Wyświetl post
Do Lecha będzie chyba 5 punktów straty, to jest do odrobienia, bo mamy z nimi mecz do rozegrania, poza tym oni jakiś spadek formy też na pewno zanotują.
No a my będziemy grać cudownie i wygrywać wszystko jak leci do samego końca - przebłyski formy już nawet było widać w piątek - Polonia Bytom była dla nas tłem ;-)

Ale cóż - uczciwie trzeba przyznać że sami sobie jesteśmy winni.

pzdrw
Odpowiedz cytując