Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 01.03.2009, 18:55
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jakie jest, oświeć nas, przedstaw tego złowrogiego Frankowskiego.

Tak, wtedy gdy przesuwano go do rezerw też pokazał swoje oblicze, prawda? Czy tego już może nie pamiętasz?


mic napisał(a):Wyświetl post
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru
Cóż, gratuluję języka - idealny. Ja p.Tomka rozumiem - poszedł za śladem kolegów zarabiać pieniądze gdzie indziej.
Nazwałbym to inaczej - jak pszczoła która dała nam setki litrów miodu, a na koniec użądliła. Przestało boleć, miód pozostał.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 01.03.2009 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując