MatMario napisał(a):

Jakie jest, oświeć nas, przedstaw tego złowrogiego Frankowskiego.
|
Tak, wtedy gdy przesuwano go do rezerw też pokazał swoje oblicze, prawda? Czy tego już może nie pamiętasz?
mic napisał(a):

|
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru
|
Cóż, gratuluję języka - idealny. Ja p.Tomka rozumiem - poszedł za śladem kolegów zarabiać pieniądze gdzie indziej.
Nazwałbym to inaczej - jak pszczoła która dała nam setki litrów miodu, a na koniec użądliła. Przestało boleć, miód pozostał.