Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 01.03.2009, 18:55
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru

Do niektorych dalej nic nie dociera. Coz, takich mamy tez kibicow, niektorzy nie maja zadnego honoru. Wypowiada sie o milosci do klubu, ze do konca kariery, mijaja dwa tygodnie, slabszy mecz a szczura juz nie ma.

Tak, dostanie takie powitanie na jakie zasluzyl.

Sprzedawczyk naplul w twarz, a dzieci sie ciesza ze deszcz pada.
Ostatnio edytowane przez mic : 01.03.2009 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując