|
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru
Do niektorych dalej nic nie dociera. Coz, takich mamy tez kibicow, niektorzy nie maja zadnego honoru. Wypowiada sie o milosci do klubu, ze do konca kariery, mijaja dwa tygodnie, slabszy mecz a szczura juz nie ma.
Tak, dostanie takie powitanie na jakie zasluzyl.
Sprzedawczyk naplul w twarz, a dzieci sie ciesza ze deszcz pada.
Ostatnio edytowane przez mic : 01.03.2009 o godz. 19:03.
|