Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 01.03.2009, 18:47
2;2

A Bylo 2;0 dla Amiki

Brawo dla Belchatowa

Podoba mi sie ten Wrobel z GKS,przedewszkim szybki,goni do upadłego,takich nam potrzeba.

Oglnie Caly Belchatow biega jakbym Premiership ogladał Jestem pod wrazeniem.

Ale przedewszytskim IM SIE CHCE.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.03.2009 o godz. 18:51.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując