Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4363
Stary 01.03.2009, 17:56
Jak dla mnie bramkowa akcja Lecha była po spalonym - i nie chodzi o moment analizowany przez Canal+ ale moment wejścia z piłką w pole karne - ale coż, albo się mylę, albo sędzia nie zawsze musi wszystko widzieć.

A Belchatów gra calkiem dobrze, spokój, rozsądek, dobra organizacja, wysoka kultura gry.
Co prawda brak Guły, ale przypominam, że Bełchatów ma na rozkładzie CFR Cluj, podczas zgrupowania w Turcji. Mam wrażenie, że jak Lechowi znowu nie będzie sprzyjało szczęście, to Bełchatów jest w stanie coś fajnego zrobić
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując