Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 01.03.2009, 17:33
bo podczas instalacji FMa, instalator sprawdza czy masz dostęp do internetu.
jeśli tak, to później nie masz możliwości aktywacji telefonicznej, tylko online.

poprostu podczas instalacji wyłączyć karte sieciową i jazda.
pozdrawiam.
Odpowiedz cytując