Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
maciekwisla
Member
Od: 07.2005
Skąd: Krakow
Offline
#
91
01.03.2009, 16:57
Wisła - Lech 2:2
Pawełek-Baszczyński,Cleber,Głowacki,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Zieńczuk,Ćwielong,Bogusk i
Zmiany: Beto,Cantoro, Marcleo
Bramki: Ćwielong, Cleber
TYLKO WISŁA!
Semper Fidelis!
maciekwisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekwisla
Znajdź inne posty napisane przez maciekwisla