Janusz13 napisał(a):

Dokładnie tak, a wiecie co jest najgorsze ? Że nasz klub we współpracy z SKWK,
Masa wywiadów, tekstów na SKWK oczerniających Kamila, prawda była taka, że w porównaniu z innymi piłkarzami naszej drużyny był traktowany jak szmata.
Zrobili z niego wroga nr 1 tylko dlatego, że chciał pieniędzy adekwatnych do prezentowanych umiejętności. Był człowiekiem który szoruje tyłkiem po murawie, a jest zmieniany dlatego, że już nie ma siły biegać bo daje z siebie wszystko.
|
Sam zrobił z siebie szmatę negocjując kontrakt przez prasę. A "adekwatne" pieniądze ma na Cyprze, więc nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Najważniejsze, że mu wreszcie na "Pampersy" starcza.