Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8815
Stary 01.03.2009, 16:42
Janusz13 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak, a wiecie co jest najgorsze ? Że nasz klub we współpracy z SKWK,
Masa wywiadów, tekstów na SKWK oczerniających Kamila, prawda była taka, że w porównaniu z innymi piłkarzami naszej drużyny był traktowany jak szmata.
Zrobili z niego wroga nr 1 tylko dlatego, że chciał pieniędzy adekwatnych do prezentowanych umiejętności. Był człowiekiem który szoruje tyłkiem po murawie, a jest zmieniany dlatego, że już nie ma siły biegać bo daje z siebie wszystko.
Sam zrobił z siebie szmatę negocjując kontrakt przez prasę. A "adekwatne" pieniądze ma na Cyprze, więc nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Najważniejsze, że mu wreszcie na "Pampersy" starcza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując