Wyświetl pojedynczy post
Janusz13
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8814
Stary 01.03.2009, 16:39
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Już kiedys ten temat poruszałem. Kosowski jest zawodnikiem stworzonym do gry w takim klubie jak Wisła. Tutaj ma sporą swobodę na skrzydłach. Pozatym Kosa w Wisle daje z siebie nie 100 a 200 % czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich jej zawodnikach.
Dokładnie tak, a wiecie co jest najgorsze ? Że nasz klub we współpracy z SKWK najeżdżał na Kamila na każdym kroku.
Masa wywiadów, tekstów na SKWK oczerniających Kamila, prawda była taka, że w porównaniu z innymi piłkarzami naszej drużyny był traktowany jak szmata.
Zrobili z niego wroga nr 1 tylko dlatego, że chciał pieniędzy adekwatnych do prezentowanych umiejętności. Był człowiekiem który szoruje tyłkiem po murawie, a jest zmieniany dlatego, że już nie ma siły biegać bo daje z siebie wszystko.
Odpowiedz cytując