Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 01.03.2009, 16:38
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Już kiedys ten temat poruszałem. Kosowski jest zawodnikiem stworzonym do gry w takim klubie jak Wisła. Tutaj ma sporą swobodę na skrzydłach. Pozatym Kosa w Wisle daje z siebie nie 100 a 200 % czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich jej zawodnikach.
Aczkolwiek trzeba zauwazyc , ze w 2007 Kosa gral na maxa jakies 45-60 minut , a pozniej kondycja juz nie pozwalala.Jednak w ta godzine dzieki niemu wynik byl juz przesadzony, wiec nikt nie robil problemu.A my teraz gramy zamiast dwoch skrzydlowych mamy pol jednego(jesli Zieniu wchodzi w drugiej polowie) , oraz bez ofensywnego pomocnika i bez bramkarza.
Odpowiedz cytując