dokładnie
oglądałem jakiś czas temu filmik o kibicach Krakowskich i był taki łysy anglik w tym filmiku i on pojechał do NH spotkać się z Wiślakami, jak ktoś znalazł coś takiego zapodajcie

na youtubie to widziałem ale teraz za cholerę znaleźć nie mogę