HEDu napisał(a):

|
za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]
|
No powiem ci, że oglądając wczorajsze mecze to zarówno w Lechii, Śląsku, Górniku jaki i w Jadze mają bardziej kreatywnych piłkarzy od nas... Niestety taka jest prawda. Wszyscy podniecają sie że w Wiśle takie wielkie nazwiska nawet na ławce, tylko co z tego skoro sa to piłkarze bez formy i wypaleni. Cantoro musi spisywac sie na treningach tragicznie skoro nawet z ławki nie wchodzi. Pamiętajmy że rok temu cały czas był w pierwszej "11" mimo fatalnej gry.