darotsok73 napisał(a):

|
Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać.......
|
Generalnie się z Tobą zgadzam ale z tym Surmą to się zapędziłeś. Przypomne tylko, że ten pajac odchodząc z Wisły rzucił koszulką, a kilka sezonów później w barwach Legii ostentacyjnie całował elke na koszulce.
Z resztą on już "swoją" sektorówke na X miał
