Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 01.03.2009, 12:54
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać.......
Generalnie się z Tobą zgadzam ale z tym Surmą to się zapędziłeś. Przypomne tylko, że ten pajac odchodząc z Wisły rzucił koszulką, a kilka sezonów później w barwach Legii ostentacyjnie całował elke na koszulce.
Z resztą on już "swoją" sektorówke na X miał
Odpowiedz cytując