Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
87
01.03.2009, 12:34
Wisła Kraków - Lech Poznań 2-2
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Boguski
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak