1 kolejka (Polonia Bytom - Wisła)
1. Kamil 16 pkt
mic
3. RecordAble 15 pkt
wislabielany
5. gregor07 14 pkt
Johnny B
matti123
Norek28
nowy_piotrek
Partition
Pusiek
12. Arkas 13 pkt
arti
AYALA
bigi333
Bobic
element
Etiop
filip_wislak
jabadabaryba
Kamson
Karherop
KuLwIk
M@Terac
thomasson
wislakdaniel
wislak_92
WISLAZWE
WISŁA 1906 NH
30. Ala1955 12 pkt
amauri1990
banasik
cassius31krakow
<Crasch>
Czopens
grogoriogreg
KamAr
kk666
KOMINEK
marcinugorek
namiotnik
Nehiar
Ral
sayek89
WiślakNH
Zienczuk8
19pwz88
48. reuber 11 pkt
49. Incognito2192 10 pkt
kolarz90
pietruch
52. godik1906 0 pkt - typy oddane po czasie
mario315
PhantomRanger
Styk83
wojtole14
amauri1990 napisał(a):

|
typy są przyjmowane do podania składów w dniu meczu, zazwyczaj około 40 minut przed 1. gwizdkiem
|
Nie wiem skąd wziąłeś takie informacje. W pierwszym poście tego tematu jak i w regulaminie jasno jest napisane, że
zaliczone będą tylko typy oddane przed podaniem meczowej kadry. Identycznie było też w poprzednich edycjach.