Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1170
Stary 01.03.2009, 10:38
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :]
Oj, no nie zrozumiałeś mnie chyba. Nie cieszy mnie to czy coś, tylko przypadkiem natrafiłem na wynik tego meczu. Jasne, raz wejdzie a raz nie, bez ryzyka nie ma pieniędzy. Także powodzenia w dalszych grach
the end
Odpowiedz cytując