Wyświetl pojedynczy post
Jez
Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Oś.Bohaterów Września

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6194
Stary 01.03.2009, 07:24
Czy jest nadal strona gdzie byly wrzucane wszystkie bramki Wisły? Wiem że takowa była ale cos pozniej byla zablokowana, jezeli ktos zna prosze o link, dzieki.
Miłość, wierność, całe życie z Wisłą, honor, przyjaźń jest sprawą oczywistą!

Odpowiedz cytując