Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jez
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Oś.Bohaterów Września
Offline
#
6194
01.03.2009, 07:24
Czy jest nadal strona gdzie byly wrzucane wszystkie bramki Wisły? Wiem że takowa była ale cos pozniej byla zablokowana, jezeli ktos zna prosze o link, dzieki.
Miłość, wierność, całe życie z Wisłą, honor, przyjaźń jest sprawą oczywistą!
Jez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jez
Znajdź inne posty napisane przez Jez