Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6193
Stary 28.02.2009, 22:34
Dafi_91 napisał(a):Wyświetl post
Witam Mam pytanie... Jestem na kupnie nowej telewizji i związku z tym mam pytanie czy na "N" moge oglądać mecze polskiej Ekstraklasy a dokladnie Wisly i jak tak to na jakim kanale Jaką telewizje polecacie wogóle Pozdrawiam
Na N tv z piłki jest Liga Mistrzów, Puchar Polski (wybrane mecze) Bundesliga, Liga brazyliska i od niedawna belgijska. Program N sport dla mnie nieporozumienie. Mam ta telewizję 1,5 roku i oprócz dużego wyboru na żywo meczów Ligi Mistrzów reszta wg mnie lipa. Powtórki powtórek a oprócz wspomnianej LM to jest co kilka dni na żywo NHL (rzecz jasna późno w nocy). Wypociny pro legijnych pseudo redaktorów sa nie do wytrzymania... Właśnie pisze rezygnację.
Odpowiedz cytując