Na N tv z piłki jest Liga Mistrzów, Puchar Polski (wybrane mecze) Bundesliga, Liga brazyliska i od niedawna belgijska. Program N sport dla mnie nieporozumienie. Mam ta telewizję 1,5 roku i oprócz dużego wyboru na żywo meczów Ligi Mistrzów reszta wg mnie lipa. Powtórki powtórek a oprócz wspomnianej LM to jest co kilka dni na żywo NHL (rzecz jasna późno w nocy). Wypociny pro legijnych pseudo redaktorów sa nie do wytrzymania... Właśnie pisze rezygnację.