zważ na to, że dubla nie trzeba stawiać za takie stawki jak ja. przecież możesz go postawić za 5zł.
załóżmy jeżeli przeznaczasz sobie 2 zł na załóżmy 4 kupony w tygodniu to jest 8 zł zaoszczędzone. lepiej postawić 2 kupony załóżmy 2-3 mecze (łączny kurs 2-5) za 4zł. Uwierz mi, że jest większa szansa na wejście takich kuponów, a potem mnożenie tego zysku. Ja też zaczynałem od stawek 2zł na 10 zdarzeń. Potem przyszedł czas na zmianę i najpierw szły 2 kupony na weekend po 5zł z ako 3.0 - 5.0 i dzięki tej zmianie mogę teraz stawiać100zł a jak nie wejdzie to mi tego nie żal.
pozdro