Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 28.02.2009, 20:30
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej pozdro, powodzenia dalej i bez napinki

wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze bez napinki

DominoForza napisał(a):Wyświetl post
Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik wiec zadne forum nie da Ci pewnosci
widocznie nie znam sie na polskiej lidze... ( vide Polonia B - Wisla )
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując