wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia

ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze

bez napinki
widocznie nie znam sie na polskiej lidze... ( vide Polonia B - Wisla )