Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
4324
28.02.2009, 20:06
http://www.justin.tv/hqtv4
Brawa dla FRANKA ! Mam nadzieję, że wszyscy kibice Wisły przywitają go jak najlepiej w Krakowie !
Czopens
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Czopens