piter116 napisał(a):

|
Wiecie czemu Kapsa zamiast Bąka broni?
|
Bąk nie przepracował w całości przygotowań do rundy z powodu kontuzji, a poziom obu bramkarzy jest zbliżony. Uważam, że lada kolejka Bączek wróci do bramki, no chyba że Kapsa będzie bronił równie rewelacyjnie co Mateusz w poprzedniej rundzie.
PS. Gratki dla Franka
