Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 28.02.2009, 20:01
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie czemu Kapsa zamiast Bąka broni?
Bąk nie przepracował w całości przygotowań do rundy z powodu kontuzji, a poziom obu bramkarzy jest zbliżony. Uważam, że lada kolejka Bączek wróci do bramki, no chyba że Kapsa będzie bronił równie rewelacyjnie co Mateusz w poprzedniej rundzie.

PS. Gratki dla Franka
Odpowiedz cytując