|
Wisła-Lech 3:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo,Diaz - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Piotrek Brożek, Ćwielong, Beto
Bramki: Paweł Brożek 2x, Boguski
Ostatnio edytowane przez adi23 : 02.03.2009 o godz. 20:01.
|