Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 28.02.2009, 16:35
Wisła-Lech 1:2
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Malecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Bramki: Ćwielong
Ostatnio edytowane przez Nehiar : 03.03.2009 o godz. 18:55.