Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
hez
Member
Od: 11.2003
Skąd: KRAKOW N-H
Offline
#
4305
28.02.2009, 16:17
Ręce opadają,derby Śląska sędziuje gość kyóry był aresztowany za korupcję.Lato nam wszystkim śmieje sie prosto w oczy,a co my zrobimy?Już w środe pójdziemy zapłacić by zobaczyć tą farse-polską lige.
PAMIETAJ PRZERZUCIE JAKA PLYNIE W TOBIE KREW!!!
hez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hez
Znajdź inne posty napisane przez hez