|
Wisła - Lech 2:1
Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Baszczyński, Ćwieląg, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Boguski
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 02.03.2009 o godz. 15:45.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|