Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6179
Stary 28.02.2009, 13:48
mic napisał(a):Wyświetl post
Jak sie odbywa liczenie w boksie ? Ogladalem wczoraj walke Adamka, jak bambus juz lezal to sedzia zaczal liczyc od 6. Wczesniej jakos sie liczy, czy jak ?
Do 10 się liczy a wczoraj to może pod nosem liczył do 6 a później normalnie

Chyba że sędziemu łatwiej było odliczyć 10 sekund od 6-16 niż od 0-10

Do RafiABG
Nie licząc Polonii Bytom to jeszcze:
Bełchatów
Poznań
Gdynia
Gliwice
Łódź
Gdańsk
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 28.02.2009 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując