mic napisał(a):

|
Jak sie odbywa liczenie w boksie ? Ogladalem wczoraj walke Adamka, jak bambus juz lezal to sedzia zaczal liczyc od 6. Wczesniej jakos sie liczy, czy jak ?
|
Do 10 się liczy a wczoraj to może pod nosem liczył do 6 a później normalnie
Chyba że sędziemu łatwiej było odliczyć 10 sekund od 6-16 niż od 0-10
Do RafiABG
Nie licząc Polonii Bytom to jeszcze:
Bełchatów
Poznań
Gdynia
Gliwice
Łódź
Gdańsk