Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline
#
1021
28.02.2009, 13:28
Witam. Potrzebuje jakies nowe, znane i lubiane kawalki TECHNO na imprezke
. Mozecie nawet same nazwy podac
.
Powód: blad
Ostatnio edytowane przez Piettras : 28.02.2009 o godz. 13:28.
Piettras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piettras
Znajdź inne posty napisane przez Piettras