Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 28.02.2009, 12:24
Sensej napisał(a):Wyświetl post
No dobra Wisła ma wpadki, ale aby potwierdzić twoje wrożenie to dlaczego Legia a nie Polonia przed nami ? Przecież wczoraj Polonia lepiej grała od Legii. A 3 pkt roznicy to nic..

Tak wiec szanse są nadal duże i jeśli BOT wygra to każdy z czołówki będzie miał te szanse równe
Bo mistrz musi wygrywac gdy inny traca punkty,tak bylo w zeszlym sezonie i dlatego mielismy 10 punktów przewagi nad 2 ga druzyna.W tym sezonie w tych meczach ktore podalem czyli LKS, Gornik Z. itp. gdybysmy wygrywali to bysmy dzis mieli pare punktow do przodu nad Lechem i reszta.Mistrz nie odpi**dala takiej kaszany jak wczoraj
Odpowiedz cytując