Sensej napisał(a):

No dobra Wisła ma wpadki, ale aby potwierdzić twoje wrożenie to dlaczego Legia a nie Polonia przed nami ? Przecież wczoraj Polonia lepiej grała od Legii. A 3 pkt roznicy to nic..
Tak wiec szanse są nadal duże i jeśli BOT wygra to każdy z czołówki będzie miał te szanse równe
|
Bo mistrz musi wygrywac gdy inny traca punkty,tak bylo w zeszlym sezonie i dlatego mielismy 10 punktów przewagi nad 2 ga druzyna.W tym sezonie w tych meczach ktore podalem czyli LKS, Gornik Z. itp. gdybysmy wygrywali to bysmy dzis mieli pare punktow do przodu nad Lechem i reszta.Mistrz nie odpi**dala takiej kaszany jak wczoraj