Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1141
Stary 28.02.2009, 12:00
Uważam, że Arsenal w końcu wygra.
Ostatnio strasznie męczą kibiców swoją grą, ale z Romą wygrali.
To pewnie był dla nich taki mecz na przełamanie i spokojnie ograją Fulham.
Ja stawiam 2-0.
Odpowiedz cytując