odnośnie ARS-FULHAM jak by ktos zapomniał to przypomne ze to sa DERBY,a jak wiadomo DERBY rządzą sie swoimi prawami... takze typy PrawdziwoscDlaGry wydaja sie byc bardzo dobre
ja na dzis z hokeja tak dla zabawy:
1.kupon:
Kovalchuk - strzeli (2,49)
Ovechkin - strzeli (1,9)
Parise - strzeli (2,21)
kurs:10,46
2.kupon:
HIFK - Blues +2,5
HPK - Pelicans +2,5
Karpat - Ilves +2,5
Tappara - SaiPa +2,5
kurs:14,44
nad piłką jeszcze myślę
