Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 28.02.2009, 11:25
odnośnie ARS-FULHAM jak by ktos zapomniał to przypomne ze to sa DERBY,a jak wiadomo DERBY rządzą sie swoimi prawami... takze typy PrawdziwoscDlaGry wydaja sie byc bardzo dobre

ja na dzis z hokeja tak dla zabawy:

1.kupon:

Kovalchuk - strzeli (2,49)
Ovechkin - strzeli (1,9)
Parise - strzeli (2,21)

kurs:10,46


2.kupon:
HIFK - Blues +2,5
HPK - Pelicans +2,5
Karpat - Ilves +2,5
Tappara - SaiPa +2,5

kurs:14,44


nad piłką jeszcze myślę
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując