Agnieszka napisał(a):

PrawdziwośćDlaGry:
Ależ ja o sytuacji kadrowej Arsenalu doskonale wiem. (.....) ..są chyba dość trafne. Oby
|
yhy. ja broń Boże nie jestem przeciwny 1, ale wole być ostrożny. Ostatnimi czasy mi to popłaca. Życzę powodzenia, aczkolwiek mam pewne obawy co do tego meczu

Pozdrawiam
