Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 28.02.2009, 10:54
Agnieszka napisał(a):Wyświetl post
PrawdziwośćDlaGry:

Ależ ja o sytuacji kadrowej Arsenalu doskonale wiem. (.....) ..są chyba dość trafne. Oby
yhy. ja broń Boże nie jestem przeciwny 1, ale wole być ostrożny. Ostatnimi czasy mi to popłaca. Życzę powodzenia, aczkolwiek mam pewne obawy co do tego meczu Pozdrawiam
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując