Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
1780
28.02.2009, 03:46
Tak Baszczyński z Zieniem według nich krocie a za pare stówek euro nie mogli ich sprzedać w tym oknie transferowym
mlynek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynek
Znajdź inne posty napisane przez mlynek