saklak1906 napisał(a):

No to sie te pseldo fachowcy moga lekko zdziwic, ciekawe jakie wtedy beda miec miny jak to Wisla bedzie mistrzem.
Jak mozna mowic ze Wisla z czolowki jest najslabsza, jakiez to wzmocnienia zrobil Lech i Legia nie mowiac o Polonii i GKS Belchatow zeby takie .......y pisac
|
Niestety ja też jestem racjonalistą i nie musiałem nawet oglądać tego meczu żeby mieć przeczucie że w tym roku tytuł nie będzie dla nas.
Drużyna potrzebuje świeżej krwi. Wielu zawodników jest w Wiśle za długo. Zwycięstwa nie przynoszą już im takiej satysfakcji jak kiedyś.
Pan Cantoro na przykład ma wysoki kontrakt, obija się na treningach i myśli, że jest bogiem.