Wyświetl pojedynczy post
wojtek90059
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4268
Stary 27.02.2009, 22:35
Z jednym bym się tylko nie zgodził, akurat po przerwie to Brożek dużo lepiej sobie poczynał. Wynikało to też z jednego, dostawał podania, a w pierwszej to była gra na aferę. Moim zdaniem Polonia też będzie się liczyła w walce o MP, bo mają dość wyrównany skład. Co do Legii jestem pewny, że nie zdobędzie ona mistrzostwa, a Lech? Na dzisiaj największe szanse, ale muszą też uciągnąć repre, trochę meczów ich czeka
Odpowiedz cytując