|
Ogólnie spodziewałem się trochę więcej po derbach Warszawy, Polonia przeważała może w drugiej połowie, cóż z tego skoro nie potrafiła udokumentować tego bramką, a jak wiadomo samą przewagę można o dupę rozbić. Legia gra podobny pasztet, co my, ciekawy teraz tylko jestem jak zaprezentują się Pyry w Bełchatowie, bo ciężko ich oceniać bo Udinese.
P.S. Jak Szala dostał czerwoną to przypomniała mi się jego wypowiedź po którymś meczu z Wisłą odnośnie Cantoro (Mauro zszedł z boiska z krwią na szyi): "Bardzo dobrze, należało mu się, bo cwaniak ował", tak teraz te same słowa do Szali w tej sytuacji, za tyle łokci to on powinien mieć kilka czerwieni na koncie.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|