^Lisu^ napisał(a):

|
Mnie tylko jedno zastanawia dlaczego nie możemy grac u siebie tylko musimy się gdzieś przenosić. Dało by sie zrobic tak jak to zrobili na lechu. Zrobic zastepcze jupitery i grac u siebie a jak sie skonczy budowa to je gdzis sprzedac i nie bylo by żadnego problemu. Napewno bylo by to najtansze i najkorzystniejsze rozwiązanie...
|
ludzie...nie nawracajcie po raz enty do tego samego.przeglądnij sobie posty i tam ktos pisał,że w pewnej fazie budowy Lech też będzie musiał grać u siebie,tzn we Wronkach.poza tym u nas będzie obniżany poziom murawy o (chyba dobrze pamiętam)80 cm.trudno będzie grac w tym czasie...