|
Mnie tylko jedno zastanawia dlaczego nie możemy grac u siebie tylko musimy się gdzieś przenosić. Dało by sie zrobic tak jak to zrobili na lechu. Zrobic zastepcze jupitery i grac u siebie a jak sie skonczy budowa to je gdzis sprzedac i nie bylo by żadnego problemu. Napewno bylo by to najtansze i najkorzystniejsze rozwiązanie...
|