Wyświetl pojedynczy post
^Lisu^
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1645
Stary 27.02.2009, 21:14
Mnie tylko jedno zastanawia dlaczego nie możemy grac u siebie tylko musimy się gdzieś przenosić. Dało by sie zrobic tak jak to zrobili na lechu. Zrobic zastepcze jupitery i grac u siebie a jak sie skonczy budowa to je gdzis sprzedac i nie bylo by żadnego problemu. Napewno bylo by to najtansze i najkorzystniejsze rozwiązanie...
Odpowiedz cytując