Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 27.02.2009, 20:04
Kolejne dwa punkty w plecy. W Warszawie będą się lać, że już na "dzień dobry" jesteśmy kolejne punkty do tyłu. Teraz nie wiadomo, czy lepsze dla nas zwycięstwo Polonii, czy może remis. Ale tak czy inaczej, jeśli się samemu punktów nie zdobywa, wtedy trudno liczyć na innych. :-(

Zdziwiły mnie późne reakcje Skorży na wydarzenia na boisku. Co mógł zrobić Beto przez 4-7 minut? A jeśli środek pomocy grał tak słabo, czemu pan Maciej nie wstawił tam Marcelo? Pytań jest coraz więcej. Dlaczego do k*** n*** nie kupiono tego słowackiego bramkarza za 200 tys., skoro Pawełek przyprawia o rozpacz swymi zagraniami? Może niech Jacek Bednarz szoruje póki jeszcze czas do Ruzemboroka i spróbuje raz jeszcze kogoś pozyskać tak "last minute"? Bo marnie widzę wiosnę w naszym wykonaniu, a z silnymi rywalami jeszcze nie graliśmy.
Odpowiedz cytując