Temat
:
[18. Kolejka] 27-02-2009 17:45 Polonia Bytom - Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
371
27.02.2009, 19:52
W gruncie rzeczy Wisła zagrała z Polonią nie gorzej niż Lech, a biorąc pod uwagę wynik na pewno lepiej niż Legia. Bytom dobrze sobie radzi z ekipami z czołówki. Punkty trzeba odrobić w innych meczach.
Raphael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raphael
Znajdź inne posty napisane przez Raphael