Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 27.02.2009, 19:52
W gruncie rzeczy Wisła zagrała z Polonią nie gorzej niż Lech, a biorąc pod uwagę wynik na pewno lepiej niż Legia. Bytom dobrze sobie radzi z ekipami z czołówki. Punkty trzeba odrobić w innych meczach.
Odpowiedz cytując