Temat
:
[18. Kolejka] 27-02-2009 17:45 Polonia Bytom - Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
257
27.02.2009, 18:42
Zdecydowanie zero ambicji - chyba jedyną chęć wykazuje Mały .
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin