Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 27.02.2009, 18:41
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
marcinie ugorku, źle się orientujesz
typy są przyjmowane do podania składów w dniu meczu, zazwyczaj około 40 minut przed 1. gwizdkiem
Gratuluje inteligencji do podania składów w dniu meczu....a mam takie inteligente pytanie CO MY TYPUJEMY odp: SKŁAD wynik zmiany i strzelców.. be znapinki