Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 27.02.2009, 18:40
Przed inauguracja po cichu liczylem na mistrza, ale na razie po obejrzeniu tych pierwszych 45 minut, blizszy jestem przekonania ze ogromnym sukcesem bedzie 3 miejsce.
Chcialbym sie mylic, ale tak dramatyczna gra, nie zwiastuje raczej niczego dobrego.

Najsmutniejsze jest to, ze ci pilkarze chyba w ogole nie maja wstydu, bo jak mozna grac tempem gorszym niz w latach siedemdziesiatych ubieglego stulecia ?
O niedokladnosciach i stratach juz nie wspominam, bo po prostu mozna sie zalamac
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 27.02.2009 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując