Przed inauguracja po cichu liczylem na mistrza, ale na razie po obejrzeniu tych pierwszych 45 minut, blizszy jestem przekonania ze ogromnym sukcesem bedzie 3 miejsce.
Chcialbym sie mylic, ale tak dramatyczna gra, nie zwiastuje raczej niczego dobrego.
Najsmutniejsze jest to, ze ci pilkarze chyba w ogole nie maja wstydu, bo jak mozna grac tempem gorszym niz w latach siedemdziesiatych ubieglego stulecia ?
O niedokladnosciach i stratach juz nie wspominam, bo po prostu mozna sie zalamac
