Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
koy
Junior Member
Od: 12.2008
Skąd: Gdańsk
Offline
#
6168
27.02.2009, 17:36
Nowohucianin^^
napisał(a):
Można jakoś jaśniej ;] bo coś mi nie wychodzi ;D
Spróbuj tego programu:
http://www.speedyshare.com/373527484.html
koy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koy
Znajdź inne posty napisane przez koy