Wyświetl pojedynczy post
koy
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6168
Stary 27.02.2009, 17:36
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
Można jakoś jaśniej ;] bo coś mi nie wychodzi ;D
Spróbuj tego programu: http://www.speedyshare.com/373527484.html
Odpowiedz cytując