Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 27.02.2009, 17:32
kod jest wyżej premiere - czy czasem jest tak trudno poczytać ?

Suszanin napisał(a):Wyświetl post
http://www.orangesporttv.pl/tpsa/run?n=os_info&p1=o_nas tu bedzie relacja ?

relacja jest tutaj http://www.justin.tv/crishd a ten sławny kod to premiere
Ostatnio edytowane przez famul : 27.02.2009 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując