Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.
Offline
#
750
27.02.2009, 17:32
kod jest wyżej
premiere - czy czasem jest tak trudno poczytać ?
Suszanin
napisał(a):
http://www.orangesporttv.pl/tpsa/run?n=os_info&p1=o_nas
tu bedzie relacja ?
relacja jest tutaj
http://www.justin.tv/crishd
a ten sławny kod to premiere
Ostatnio edytowane przez famul : 27.02.2009 o godz. 17:35.
famul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do famul
Znajdź inne posty napisane przez famul